WST GROUP

Tarasów i balkonów

Ściany ruchome

Przeciwsłoneczne WST

Bioklimatyczne MAA

Przeszklone AYE

Rzymskie JORD

Rzymskie YER

Rzymskie ECONOMIC

Toka Modern PV

Toka Wings PV

Toka Steel PV

Toka Classico PV

Toka Gler PV

Sprzedaż Paneli aluminiowych

Łóżka ogrodowe

Wiaty na rowery
Wiaty śmietnikowe

Zadaszenia Gler

Zadaszenia Gler PV

Firma WST GROUP zajmuje się od 15 lat szeroko pojętą techniką osłonową. Staramy się sprostać wymaganiom klientów poprzez dobór odpowiednich produktów. W ofercie firma WST GROUP posiada rolety zewnętrzne, roletki materiałowe wewnętrzne klasyczne i dzień/noc, żaluzje fasadowe, żaluzje wewnętrzne poziome i pionowe, żaluzje drewniane, plisy materiałowe do okien PCV i okien dachowych, moskitiery przeciw owadom.

W 2020 r. firma WST GROUP poszerzyła ofertę o zabudowy tarasów, balkonów, altan i pergol w systemie ruchomych paneli drewnianych lub aluminiowych. Wykonujemy wg indywidualnych potrzeb klienta altany, pergole i zabudowy balkonów.

Odtwórz wideo

W 2021 r. firma WST GROUP wprowadziła na rynek innowacyjny produkt leżanki ogrodowej / łóżka ogrodowego z pergolą w systemie ruchomych paneli. Łóżko jest w całości wykonane z aluminium, malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Wysoka jakość zastosowanych komponentów przy produkcji łóżka ogrodowego z pergolą pozwoli cieszyć się klientowi długim okresem użytkowania. Klient nie musi się martwić o sezonową impregnację architektury ogrodowej, a utrzymanie w czystości łóżka jest dziecinnie proste, wystarczy użyć myjki ciśnieniowej, aby łóżko ogrodowe z pergolą lśniło jak nowe.Kompozycje łóżka można dobrać indywidualnie do własnych upodobań, umożliwiamy wybór koloru konstrukcji łóżka, paneli ruchomych dachu i ścian, koloru stelaża i ponad 300 kolorów materiałów pokrowców wodo i plamo odpornych.

Technika osłonowa

Roletki, rolety, żaluzje, plisy, bramy, moskitiery

System ruchomych paneli

Tarasy, pergole, altany

Łóżko ogrodowe z pergolą

Dostępne w wersji podwójnej i pojedynczej

Wykonujemy produkty pod indywidualne zamówienia. Do każdego zlecenia podchodzimy z zachowaniem należytej staranności, dbamy o detale aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.

Zobacz nasze realizacje i zaobserwuj nas!

Na przestrzeni lat wykonaliśmy dziesiątki systemów, zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, a wszystko po to, by wyjść na przeciw Twoim oczekiwaniom.

Kontakt

Adres

ul. Podgórze 33, Lubawka

Telefon

+48 531 663 894

E-mail

biuro@wstgroup.pl

Scroll to Top