WST GROUP

Tarasów i balkonów

Ściany ruchome

Przeciwsłoneczne WST

Bioklimatyczne MAA

Przeszklone AYE

Rzymskie JORD

Rzymskie YER

Rzymskie ECONOMIC

Toka Modern PV

Toka Wings PV

Toka Steel PV

Toka Classico PV

Toka Gler PV

Sprzedaż Paneli aluminiowych

Łóżka ogrodowe

Wiaty na rowery
Wiaty śmietnikowe

Zadaszenia Gler

Zadaszenia Gler PV

ROLETKI MATERIAŁOWE KLASYCZNE

Najbardziej popularna roletka ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety wykonanej z aluminium lub PVC spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Prowadnice zachodzą delikatnie w światło szyby, eliminując ryzyko prześwitywania światła słonecznego.

W ofercie posiadamy duży wybór tkanin, w tym także tkaniny termiczne.

Co to są tkaniny termiczne? Tkanina termiczna składa się z trzech warstw:
– Warstwa wewnętrzna kolorowa, kolor tkaniny wybiera klient.
– Warstwa podgumowana, odpowiadająca za 100% zaciemnienia.
– Warstwa zewnętrzna srebrna, która odbija promienie słoneczne przez co temperatura wewnątrz pomieszczenia jest skutecznie obniżana.

Dostępne kolory pokryw i prowadnic: biały, brąz, złoty dąb, orzech, antracyt, srebrny, winchester, mahoń, dąb rustykalny, sosna.N

Jak wykonać prawidłowy pomiar?

ROLETKI MATERIAŁOWE DZIEŃ/NOC

Roletka Dzień / Noc wyposażona jest w elegancką kasetę aluminiową lub PVC o łagodnym profilu, oraz płaskie prowadnice, które doskonale komponują się z ramą okienną. Prowadnice zachodzą delikatnie w światło szyby, eliminując ryzyko prześwitywania światła słonecznego. Roletka Dzień-noc wyposażona jest w specjalny rodzaj tkaniny w poziome pasy, transparentne (firanka) i zaciemniające (zasłona). Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Dostępne kolory pokryw i prowadnic: biały, brąz, złoty dąb, orzech, antracyt, srebrny, winchester, mahoń, dąb rustykalny, sosna.

Jak wykonać prawidłowy pomiar?

PLISY OKIENNE

Zaletą plis okiennych jest ich uniwersalność – sprawdzają się w przypadku okien ściennych i dachowych, również tych o nietypowych kształtach. Jeżeli dodamy do tego łatwość utrzymania w czystości, mamy produkt w sam raz dla osób, które na równi cenią ład i walory estetyczne. Doskonałe dopasowanie, zastosowanie materiałów odpornych na zabrudzenia, a także wybór oryginalnych faktur, barw i deseni zagwarantują satysfakcję z zakupu. 

O użyteczności plis okiennych decydują z kolei ich właściwości polegające na efektywnym odbijaniu promieni słonecznych, dzięki którym każde wnętrze może zyskać przyjemną aurę. Specjalna powłoka materiału z jakiego są wykonane sprawia, że pełnią rolę izolacji termicznej.

Dostępne kolory osprzętu: biały, brąz, złoty dąb, dąb bagienny, orzech, antracyt, srebrny, srebrny anoda, winchester, mahoń, , sosna, kremowy, karmelowy, szampański anodowany, czarny anodowany.

Jak wykonać prawidłowy pomiar?

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE

Żaluzje poziome drewniane

Wygodna regulacja przepuszczalności światła, możliwość regulowania bez podnoszenia żaluzji. Różnorodne kolekcje drzewa zezwalają na zastosowanie w różnych pod względem stylistycznym wnętrzach.

Dostępne w wersjach o szerokości lameli 25 mm i 50 mm.

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE

Żaluzje poziome aluminiowe

Zaletą żaluzji poziomych jest możliwość dowolnego sterowania ilością światła wpadającego do pomieszczenia poprzez zmianę kąta nachylenia lamel. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu , lakierowany piecowo. Bardzo bogata kolorystyka daje możliwość dopasowania do charakteru każdego wnętrza.

Dostępne w wersjach o szerokości lameli 16 mm, 25 mm i 50 mm.

ŻALUZJE WEWNĘTRZNE

Żaluzje pionowe

Alternatywa dla tradycyjnych zasłon i firan, która znalazła swoje zastosowanie początkowo w biurach i hotelach, a dzisiaj także w mieszkaniach i domach. Żaluzje pionowe nazywamy inaczej wertykalnymi. Są to rodzaje osłon, zapewniające swobodę sterowania. Przy ich produkcji stosuje się różnego rodzaju tkaniny, występujące w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów. Żaluzje pionowe dostępne są w wersji tkaninowej i panelowej.

ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE FASADOWE

Żaluzje fasadowe płynnie sterują wpadającymi do wnętrza promieniami słonecznymi, tym samym skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem. Swobodne regulowanie kąta nachylenia lamel umożliwia wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Podczas zimnych nocy żaluzje fasadowe nie ochronią nas przed zimnem tak jak rolety zewnętrzne.

Żaluzje fasadowe zmieniają wygląd fasady, nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter.
Istnieje możliwość wyboru napędu i zastosowania automatyki pogodowej.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Naścienne, nadstawne, natynkowe

Rolety zewnętrzne pozwalają uchronić się nie tylko przed nadmiarem promieni słonecznych i przegrzaniem pomieszczeń, ale też przed spojrzeniami ciekawskiego sąsiada. Są również dobrym sposobem na to, by zadbać o domowy budżet. Działają bowiem jak izolator, przez co nasze rachunki za ogrzewanie mogą zmniejszyć się nawet o kilkadziesiąt procent.

Instalacja rolet zewnętrznych przynosi także inne korzyści – zapewnia ochronę przed hałasem, którego natężenie bywa tak dokuczliwe oraz podnosi bezpieczeństwo budynków. Oferujemy możliwość wyposażenia rolet zewnętrznych w rygle automatyczne i zamki baskwilowe, co utrudnia włamywaczom ich sforsowanie. Do wyboru mamy opcje sterowania ręcznego bądź elektrycznego. Rolety zewnętrzne produkujemy z różnorodnych materiałów w bogatej kolorystyce, dzięki czemu mogą one stanowić ozdobne wykończenie każdego budynku.

TECHNIKA OSŁONOWA ZASTOSOWANA W OKNACH DACHOWYCH

Plisy w oknach dachowych

Plisa przystosowana do zamontowania w oknach dachowych. Montaż przy pomocy dodatkowego naciągu lub zastosowaniu prowadnic bocznych. Plisa jest rozwiązaniem, które pozwala na przysłonięcie dowolnej partii okna.

TECHNIKA OSŁONOWA ZASTOSOWANA W OKNACH DACHOWYCH

Roletki w oknach dachowych

Roletki montowane w oknie dachowym z zastosowaniem prowadnic bocznych przez co można zatrzymać tkaninę w dowolnym miejscu. Przystosowane do okien dachowych dowolnego producenta.

MOSKITIERY RAMKOWE I DRZWIOWE

W naszej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, które montowane są za pomocą zaczepu do profilu okna lub do jego framugi, ich montaż jest błyskawiczny oraz bezinwazyjny. Moskitiera ramkowa drzwiowa to propozycja dla tych, którzy w skuteczny i elegancki sposób pragną zabezpieczyć otwory drzwiowe przed insektami.

Scroll to Top