WST GROUP

Tarasów i balkonów

Ściany ruchome

Przeciwsłoneczne WST

Bioklimatyczne MAA

Przeszklone AYE

Rzymskie JORD

Rzymskie YER

Rzymskie ECONOMIC

Toka Modern PV

Toka Wings PV

Toka Steel PV

Toka Classico PV

Toka Gler PV

Sprzedaż Paneli aluminiowych

Łóżka ogrodowe

Wiaty na rowery
Wiaty śmietnikowe

Zadaszenia Gler

Zadaszenia Gler PV

Dębrznik

REALIZACJA: Zabudowa zadaszenia pergoli murowanej
WYMIAR ZABUDOWY: 289 x 305 (cm).
MIEJSCOWOŚĆ: Dębrznik k. Kamiennej Góry.

Tym razem firma WST GROUP wykonała zadaszenie przeciwsloneczne w systemie ruchomych paneli na istniejącej pergoli murowanej, realizacja w miejscowości Dębrznik k. Kamiennej Gory. Zamontowane na konstrukcji aluminiowej ruchome lamele regulują ilość wpadającego światła na taras. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może komfortowo regulować ilość wpadających promieni słonecznych. Konstrukcja wykonana w całości z aluminium o przekroju 80 mm x 80 mm i grubości ścianki 3,0 mm. Gruby przekrój profili zapewnia nie tylko dużą stabilność konstrukcji, ale także trwałość na lata. Cała zabudowa zostala pomalowana proszkowo na kolor czarny RAL 9005, a panele aluminiowe regulowane zostały pokryte lakierem w kolorze antracytowym RAL 7016 mat, co nadało konstrukcji świeży i piękny wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi rodzajami architektury.

Konstrukcja wykonana w technologii skręcanej, kotwionej do ściany elewacji na specjalne adaptery. Zabudowa zadaszenia tarasu wykonana jest indywidualnie pod wymiar żądany przez klienta: szerokość 289 cm, głębokość 305 cm. Dzięki takim konstrukcjom zapewnisz ochronę przed słońcem i częściowo przed deszczem, jednocześnie tworząc komfortową przestrzeń na balkonie lub tarasie, gdzie można cieszyć się relaksem i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Tego typu zabudowy to nie tylko praktyczne rozwiązanie na osłonę przeciwsłoneczną, ale również estetyczny dodatek do każdego tarasu lub balkonu. Dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, zabudowa przeciwsłoneczna będzie służyć przez wiele lat, zachowując swoją funkcjonalność i elegancję. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nasze zabudowy to idealna alternatywa w przypadku, gdy wymiary tarasów i balkonów są niestandardowe lub istnieją przeszkody uniemożliwiające zastosowanie pergol systemowych. Każdemu klientowi przygotowujemy bezpłatną wycenę i projekt zabudowy w 3D.

Zabudowa indywidualna daje możliwość zastosowania dowolnej struktury i malatury z palety barw RAL, takiego rozwiązania nie oferują zabudowy dostępne w klasycznych sklepach sieciowych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zabudowy przeciwsłonecznej tarasów i balkonów przejdź do zakładki OFERTA-ZABUDOWY 

Scroll to Top