WST GROUP

Tarasów i balkonów

Ściany ruchome

Przeciwsłoneczne WST

Bioklimatyczne MAA

Przeszklone AYE

Rzymskie JORD

Rzymskie YER

Rzymskie ECONOMIC

Toka Modern PV

Toka Wings PV

Toka Steel PV

Toka Classico PV

Toka Gler PV

Sprzedaż Paneli aluminiowych

Łóżka ogrodowe

Wiaty na rowery
Wiaty śmietnikowe

Zadaszenia Gler

Zadaszenia Gler PV

Kamienna Góra

REALIZACJA: Zabudowa balkonu
WYMIAR ZABUDOWY: 272 x 393 x 270 (cm).
MIEJSCOWOŚĆ: Kamienna Góra.

Montaż zadaszenia tarasu z systemem ruchomych paneli.
Zabudowa w całości wykonana z aluminium 80 x 80 mm, o grubości ścianki 3 mm.
Konstrukcja malowana proszkowo na kolor antracytowy RAL 7016 mat, panele ruchome na dachu i ścianach pomalowane na kolor antracytowy RAL 7016 mat.

Realizacja w miejscowości Kamienna Góra woj. dolnośląskie. Firma WST GROUP wykonała Konstrukcję przeciwsłoneczną zadaszenia tarasu. Zabudowa była wykonywana na indywidualne zamówienie klienta. Zamontowane na konstrukcji aluminiowej ruchome lamele regulują ilość docierającego światła na taras. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może komfortowo regulować ilość dostających się promieni słonecznych.

Konstrukcja wykonana w całości z aluminium o przekroju 80 mm x 80 mm i grubości ścianki 3 mm. Gruby przekrój profili zapewnia nie tylko dużą stabilność konstrukcji, ale także trwałość na lata. Cała zabudowa, włączając w to panele aluminiowe regulowane została pokryta lakierem proszkowym, co nadało konstrukcji niesamowitego wyglądu.
Zadaszenie przeciwsłoneczne wykonane jest indywidualnie pod wymiar tarasu klienta, o wymiarach: szerokość 272 cm, głębokość 393 cm i wysokość 270 cm. Dzięki takim konstrukcjom zapewnisz ochronę przed słońcem i częściowo przed deszczem, jednocześnie tworząc komfortową przestrzeń na tarasie lub balkonie, gdzie można cieszyć się relaksem i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Tego typu zabudowy to nie tylko praktyczne rozwiązanie na osłonę przeciwsłoneczną, ale również estetyczny dodatek do każdego tarasu lub balkonu. Dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, zabudowa przeciwsłoneczna będzie służyć przez wiele lat, zachowując swoją funkcjonalność i elegancję. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nasze zabudowy to idealna alternatywa w przypadku, gdy wymiary tarasów i balkonów są niestandardowe lub istnieją przeszkody uniemożliwiające zastosowanie pergol systemowych. Każdemu klientowi przygotowujemy bezpłatną wycenę i projekt zabudowy w 3D.

Zabudowa indywidualna daje możliwość zastosowania dowolnej struktury i malatury z palety barw RAL, takiego rozwiązania nie oferują zabudowy dostępne w klasycznych sklepach sieciowych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zabudowy przeciwsłonecznej tarasów i balkonów przejdź do zakładki OFERTA-ZABUDOWY 

Scroll to Top