WST GROUP

Tarasów i balkonów

Ściany ruchome

Przeciwsłoneczne WST

Bioklimatyczne MAA

Przeszklone AYE

Rzymskie JORD

Rzymskie YER

Rzymskie ECONOMIC

Toka Modern PV

Toka Wings PV

Toka Steel PV

Toka Classico PV

Toka Gler PV

Sprzedaż Paneli aluminiowych

Łóżka ogrodowe

Wiaty na rowery
Wiaty śmietnikowe

Zadaszenia Gler

Zadaszenia Gler PV

Lubawka

REALIZACJA: Pergola przeciwsłoneczna zabudowana żaglem.
WYMIAR ZABUDOWY: 400 x 400 x 280 (cm).
MIEJSCOWOŚĆ: Lubawka.

Taras został zabudowany pergolą aluminiową pokrytą materiałem przeciwsłonecznym – żaglem. 
Konstrukcja w całości wykonana z aluminium 80 x 80 mm, o grubości ścianki 3,0 mm, malowana proszkowo na kolor antracytowy RAL 7016 Mat.

Wykonujemy pergole o dowolnych kształtach i rozmiarach z możliwością pokrycia zadaszenia w żagiel, panele regulowane, poliwęglan lub szkło. 
Ściany pergoli możemy dowolnie zabudować w ruchome panele, systemy przesuwne i stałe.

Dzięki takim konstrukcjom zapewnisz sobie ochronę przed słońcem i częściowo przed deszczem, jednocześnie tworząc komfortową przestrzeń na tarasie lub balkonie, gdzie można cieszyć się relaksem i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Tego typu zabudowy to nie tylko praktyczne rozwiązanie na osłonę przeciwsłoneczną, ale również estetyczny dodatek do każdego tarasu lub balkonu. Dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, zabudowa przeciwsłoneczna będzie służyć przez wiele lat, zachowując swoją funkcjonalność i elegancję. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nasze zabudowy to idealna alternatywa w przypadku, gdy wymiary tarasów i balkonów są niestandardowe lub istnieją przeszkody uniemożliwiające zastosowanie pergol systemowych. Każdemu klientowi przygotowujemy bezpłatną wycenę i projekt zabudowy w 3D.

Zabudowa indywidualna daje możliwość zastosowania dowolnej struktury i malatury z palety barw RAL, takiego rozwiązania nie oferują zabudowy dostępne w klasycznych sklepach sieciowych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zabudowy przeciwsłonecznej tarasów i balkonów przejdź do zakładki OFERTA-PERGOLE

Scroll to Top